Jest napisany zgodnie ze standardami

Kodując stronę internetową trzymamy się wytycznych ustalanych przez W3C. Dzięki temu możesz mięc pewność, że strona będzie wyświetlać się najlepiej jak to możliwe na szerokiej gamie urządzeń, przeglądarek czy systemów.

Perfekcyjnie odzwierciedla projekt

Zakodowany projekt powinien tam gdzie się da wykorzystywać możliwości języków programowania oraz różnego rodzaju technologii aby z dokładnością do pojedyńczego piksela (tzw. pixel perfect) odzwierciedlić projekt przygotowany przez grafika.

Można go swobodnie rozbudowywać

Dobrze przygotowany kod ma odpowiednią strukturę, jest przejrzysty, dobrze sformatowany oraz zawiera komentarze dzięki czemu późniejsze zmiany w nim są dużo łatwiejsze, szybsze, a co za tym idzie tańsze.

Sprawi, że strona będzie wczytywać się szybko

Odpowiednio przygotowany i zoptymalizowany kod witryny sprawi, że Twoja strona będzie wczytywać się nawet 13x szybciej. Sprawdź jak szybko wczytuje się Twoja aktualna strona. Szybsza strona, to lepsza pozycja w wyszukiwarce oraz mniej porzuceń w trakcie wczytywania.

Semantyczny kod źródłowy

Oznacza to, że programując wybieramy często bardziej pracochłonne rozwiązania, tak aby kod był łatwiejszy do zrozumienia dla programów, np. dla osób niepełnosprawnych lub dla robotów wyszukiwarek.

Nada Twojej stronie życia

Interesujące i nietypowe animacje oraz elementy interaktywne mogą urozmaicić projekt, wyróżnić go z tłumu innych oraz sprawić że klient na dłużej pozostanie na Twojej stronie i skorzysta z oferty.

Ułatwia odnalezienie przez wyszukiwarki

Dobrze przygotowany kod jest jednym z 3 najważniejszych czynników mających wpływ na wysoką pozycję Twojej strony w wyszukiwarce, co przekłada się na liczbę odwiedzających, a wreszcie zamówień.

Jest responsywny, dopasowany do urządzenia

Co oznacza, że strona będzie dostosowywać się do urządzenia na jakim jest wyświetlana: komputera, laptopa, tabletu czy wreszcie smartfonu (tzw. RWD - Responsive Web Design), tak aby korzystanie z niej było maksymalnie wygodne.

Strony, sklepy i aplikacje internetowe

2010 2016

Przytniemy jak trzeba

Dysponujesz gotowym projektem graficznym, który chciałbyś szybko zamienić w działającą stronę internetową? Nic prostszego!

O co chodzi?

Otrzymując od grafika projekt dysponujesz jedynie plikami graficznymi, które należy dopiero zamienić w działającą, w pełni funkcjonalną stronę internetową (z linkami, menu, formularzami i innymi interaktywnymi elementami).

W tym celu projekt graficzny należy dpowiednio pociąć na poszczególne pliki oraz zaprogramować w układ, który będzie prawidłowo wyświetlał się na wszystkich popularnych przeglądarkach, rozdzielczościach, systemach oraz urządzeniach.

Przygotowując kod Twojej witryny dbamy o wiele różnych aspektów "pod maską", które choć często nie są widoczne na pierwszy rzut oka, to sprawiają, że Twoja strona będzie działała jak szwajcarski zegarek.

Nie pobieramy zaliczek.
Najpierw tniemy, a potem golimy.

Robimy wszystko aby oddać ci kod najwyższej jakości, jak najlepiej odzwierciedlający projekt, który posiadasz.
Co sprawia, że kod Twojej strony internetowej jest świetny?
Semantyczny kod źródłowy
Jest napisany zgodnie ze standardami
Perfekcyjnie odzwierciedla projekt
Można go swobodnie rozbudowywać
Sprawi, że strona będzie wczytywać się szybko
Nada Twojej stronie życia
Ułatwia odnalezienie przez wyszukiwarki
Jest responsywny, dopasowany do urządzenia

Dlaczego wy?

Terminowi

Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów realizacji.

Fachowi

Nie wiemy co znaczy "nie da się", o ile nie wiesz co znaczy "za dużo kosztuje".

Szybcy

Potrzebujemy zazwyczaj jedynie kilku dni na wdrożenie Twojego projektu.

Jakie technologie wykorzystujecie?

To jak tniemy i golimy?

Napisz

Skorzystaj z szybkiego formularza
kontaktowego.

Zadzwoń

Tel. 609 120 192
(od pn do pt - godz. 8.00-16.00)

Masz dodatkowe pytania?

Zajrzyj do naszego FAQ.