Pierwszy raz korzystałem z usług Studio Wizjo, ale już teraz jestem pewien, że nie po raz ostatni.

Zlecenie polegało na wykonaniu projektu graficznego, i zakodowaniu strony dla firmy malarskiej funkcjonującej na terenie Australii. Ze względu na dziesięciogodzinną różnicę w czasie szukaliśmy osoby w pełni dyspozycyjnej no i oczywiście profesjonalnej. Pan Bartłomiej Trybuła okazał się trafionym wyborem. Jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Niezawodny, stały kontakt, zapoznanie się z preferencjami klienta oraz niespotykana kreatywność to bez wątpienia atuty, które go cechują.

Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować Studio Wizjo za realizację projektu. Obiecuję polecać was w obrębie znajomych i klientów.

Radosław Wyglądacz vakker.com.au

Studio Wizjo Bartłomiej Trybuła to kontrahent godny polecenia. Cechujący się terminowością, elastycznością w stosunku do wymagan klienta. Wszelkiego rodzaju poprawki oraz sugestie względem wykonanych prac były nanoszone od ręki. Ponadto Studio Wizjo przygotowało portal internetowy dokładnie wg wymagań i potrzeb, co zasługuje na wielką pochwałę.

Jednak można szybko, dobrze i w przystepnej cenie wykonać usługę stworzenia od zera portalu internetowego. Sam Pan Bartłomiej jest osobą bardzo kontaktową, nigdy nie zdarzyło się aby telefon nie został odebrany czy też zignorowany, sumienność, profesjonalizm i szybkie terminy realizacji to jedne z najważniejszych cech Pana Bartłomieja. Polecam wszystkim, którzy mieli wcześniej jakiekolwiek problemy w sferze informatycznej. Zapewne skorzystam jeszcze niejednokrotnie z usług Studio Wizjo.

Norbert Skubisz Gastronomika

Pan Bartłomiej Trybuła (Firma WIZJO) wykonał dla mnie projekty: strony www, logo oraz wizytówki. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Otrzymałam wiele pozytywnych opinii z środowisk biznesowych, w których wszystkie wyżej wymienione projekty są częścią mojego wizerunku zawodowego.

Pan Bartłomiej ma zdecydowanie proklienckie nastawienie: doradza, zawsze dotrzymuje terminów, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Jakość oraz zakres oferowanych usług wykraczają poza rynkowy standard.

Jestem gotowa rekomendować usługi Pana Bartłomieja wśród swoich klientów i przytaczać jego obsługę klienta, jako wzór do naśladowania..

Małgorzata Mrug trener biznesu

Pragnę serdecznie podziękować Panu Bartkowi i całemu zespołowi Studio Wizjo za profesjonalne wykonanie wyjątkowo trudnego zlecenia, jakim niewątpliwie było stworzenie od podstaw nowatorskiego serwisu promującego. Szczególne podziękowania należą się za anielską cierpliwość przy wprowadzaniu modyfikacji i poprawek, otwartość na sugestie, a przede wszystkim za nastawienie całego zespołu na profesjonalne obsłużenie i zadowolenie klienta. Zespół Studio Wizjo reaguje bardzo szybko, jest słowny i można na nim polegać. Dla mnie, jako zleceniodawcy są to rzeczy najważniejsze. Jeszcze raz bardzo dziękuję za doskonale wykonane prace i serdecznie polecam innym.

Marcin Totuszyński Przebojowi

Współpracę z Panem Bartkiem oceniamy na 5+. Pomimo dzielących nas 1200 km zdolalismy osiągnąć satysfakcjonujący efekt, a wszystko dzięki sprawnej komunikacji i profesjonalizmowi ze strony Studio WIZJO. Odpowiadzi na wszystkie zadawane przez nas pytania dostawaliśmy od razu, tak samo jak wszystkie zmiany dokonywane na naszą prośbę. Na koniec dostaliśmy proste do zrozumienia instrukcje dotyczące administrowania naszej strony www, dzięki czemu sami możemy kształtowć jej treść. Jednym słowem super.
Pozdrawiamy :-)

Agnieszka i Piotr Tomasiewicz

Szukałem w sieci kogoś, kto dostosuje się do moich wymagań i zrealizuje fragment istniejącego projektu WWW. Nigdy wcześniej nie zlecałem projektów częściowo, byłem więc dość sceptycznie nastawiony... Okazało się, że Studio Wizjo zrealizowało dokładnie to, o co prosiłem, szybko i sprawnie. I szybko. Czy ja już wspominałem, że szybko? :) Duży plus za sprawność i kontakt z klientem. Następnym razem nie będę się zastanawiał. Pozdrawiam.

Piotr Cieślak Piteq

Trzeba przyznać, że ALLEWIZJO to kawał dobrej roboty! Znacznie ułatwia pracę z dużą ilością zamówień. Co ważne, współpraca i szybkość reakcji na zgłaszane problemy rewelacyjna :-). Z takimi ludźmi lubimy współpracować! Szczerze polecamy i rekomendujemy!

Piotr Pluto-Prądzyński Elana2

Współpracuję z Bartkiem Trybuła z firmy Studio Wizjo od dłuższego już czasu. Przekonałem się, że jest to człowiek bardzo konkretny, rzetelny jak i sumienny, a współpraca z nim to czysta przyjemność. Bartek to człowiek wykonujący szybko i konkretnie zlecone mu zadanie, co ważne w wyznaczonym terminie. Bardzo serdecznie polecam jego usługi wszystkim ludziom, którzy chcą być profesjonalnie obsłużeni i zaistnieć w internecie.

Seweryn Werda oszczedzam.com

Cierpliwi, pomocni, z fachową wiedzą. Nawet jeśli coś oceniałem nie tak i prosiłem o poprawę - robili to. Nie miałem żadnych problemów z dodzwonieniem się do nich przez kilka tygodni współpracy - a to jest bardzo istotne dla wszystkich takich jak ja, kiedy niemożliwy jest kontakt face to face z racji odległości. Poza tym Studio Wizjo podchodzi bardzo elastycznie do klienta, nie tylko w kwestiach stricte programistycznych. Będę ich polecać dalej, zdecydowanie wyróżniają się jakością na tle innych firm z ich branży.

Paweł Kuc Poznaj Gwiazdę

To wspaniałe, że są ludzie, na których można polegać. Ludzie, z którymi obcowanie to czysta przyjemność. Życzę każdemu, aby na swojej drodze odnalazł takie osoby, jakie ja mam szczęście spotykać. I właśnie miałam ten zaszczyt współpracy z Panem Bartłomiejem Trybułą- jestem bardzo zadowolona, a moja strona internetowa mówi sama za siebie.

Elżbieta Mikołajewska Kuźnia Zdrowia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą WIZJO. Perfekcyjny kontakt, szybkość reakcji, terminowość – to atuty, które przemawiają na korzyść firmy WIZJO. Szczerze polecam wszystkim usługi firmy WIZJO, a sam pozytywnie zapatruję się na dalszą współpracę.

Wojciech Przekop ePosition

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za opracowanie przez Pana strony www dla organizowanych przez nas rekolekcji katolickich dla 1400 uczestników wraz ze zgłoszeniem uczestników i bardzo rozbudowanym panelem umożliwiającym uzyskanie różnorodnych informacji niezbędnych do organizacji i rozliczenia rekolekcji.

Współpraca z Panem była dla nas wielką przyjemnością. Odległość jaka nas dzieli pomiędzy miejscowościami nie była żadną przeszkodą w tak sprawnym kontakcie przy współpracy budowania strony i podczas trwającej kilkumiesięcznej współpracy podczas organizacji rekolekcji i przyjmowaniu zgłoszeń uczestników. Za wszystko co Pan uczynił dla nas pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować.

Niech za wszelkie dobro Pan Bóg wynagradza i błogosławi w prowadzonej działalności.

Halina Mrug i Ks. Adam Sczaniecki

Studio Wizjo to firma, której prace można z czystym sumieniem ocenić mianem pełnego profesjonalizmu. Wysoka jakość wykonywanych projektów, błyskawiczna realizacja zleceń oraz doskonały kontakt - to wszystko sprawia, że bez wątpienia ponownie skorzystam z usług Pana Bartka i Wojtka. Każde zlecenie jakie im powierzyłem zostało wykonane precyzyjnie od "a" do "z". Wszytkie ewentualne poprawki Panowie wprowadzją niemalże natychmiast i bez mrugnięcia okiem. Gorąco polecam usługi firmy Wizjo każdemu komu zależy na świetnym projekcie oraz błyskawicznym wykonaniu.

Sebastian Krupa Kropka pod i

Firmie Studio WIZJO zleciłem wykonanie projektu szaty graficznej dla strony www.internship-indonesia.com. Oprócz tego, że jakość wykonania mówi sama za siebie, co do współpracy od początku do końca przeprowadzona była równie wzorowo. Moja wizja została szybko zrozumiana i sprawnie zrealizowana. Na tle innych propozycji, najczęściej kopiowanych schematów i gotowych wzorców, projekt firmy Studio WIZJO to naprawdę solidny kawał kreatywnej pracy. Stały i rzeczowy kontakt, celna implementacja uwag i pomysłów, wszystko to sprawia, że zupełnie szczerze polecam tego wykonawcę.

Jacek Kołomyjec internship indonesia

Współpraca ze Studiem WIZJO (Bartłomiej Trybuła) to czysta przyjemność. Bez wahania użyję stwierdzenia "to profesjonalista". Pan Bartłomiej do wszystkiego podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Kreatywność to jego wizytówka. Współpraca polegała na wykonaniu szaty graficznej i zakodowaniu strony www. Grafika, jej cięcie i kodowanie zgodne ze wszystkim standardami, żadnych zastrzeżeń. Życzę aby każdy napotykał takich kontrahentów na swojej drodze. Dodam, że pomysł pana Bartka został przyjęty przez mojego Klienta od razu, co mówi samo za siebie. Jeżeli chcecie uzyskać wysoką jakość i świetną cenę - polecam Studio WIZJO.

Rafał Leszczyński

Strony, sklepy i aplikacje internetowe

Zastanawiasz się z kim masz do czynienia?

Wykonaliśmy dla klientów z Polski i zagranicy ponad 1000 projektów. Tworzyliśmy strony, sklepy, aplikacje i portale dla największych w Polsce i Europie spółek, jak również dla małych, lokalnych firm. Klienci kochają z nami współpracować, nawet jeśli dzieli nas 16.000 km. Poczytaj zresztą sam...

Jednak można szybko, dobrze i w przystępnej cenie wykonać usługę stworzenia od zera portalu internetowego (...)

Norbert Skubisz Gastronomika
Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Szanujemy Twoje dane. Dowiedz się więcej nt. tego jak je przetwarzamy w naszej Polityce prywatności
Wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe.