Zapraszamy do kontaktu w wygodnej dla Ciebie formie, w celu ustalenia szczegółów.

Na zapytanie odpowiemy w dni robocze, do 12 godzin.

Jeśli wolisz, możesz też zadzwonić: tel. 609 120 192
 • Poprawny format "jan.kowalski@strona.pl"
 • Obrazek CAPTCHA
Studio WIZJO

System CMS

Korzyści dla Ciebie:

 • Oszczędzasz czas – możesz samodzielnie, szybko wprowadzić zmiany na Twojej stronie, bez potrzeby zlecania tego innej firmie i oczekiwania na dokonanie zmian. Ponadto umieszczając informacje na Twojej stronie www oszczędzasz czas jaki do tej pory codziennie poświęcałeś na obsługę klientów.
 • Oszczędzasz pieniądze – nie musisz już płacić za każdorazowe wprowadzanie zmian na stronie
 • Automatyzujesz swój biznes – czynności, które musisz wykonywać często i samodzielnie teraz mogą wykonywać się same lub małym nakładem pracy
 • Budujesz lepszy wizerunek swojej firmy – nowoczesna strona firmowa, to nieoceniona wizytówka Twojego biznesu

Funkcjonalność:

Zobacz screeny przedstawiające program

Lista podstron

Lista podstron

Edycja treści podstrony

Edycja treści podstrony

Zarządzanie galerią

Zarządzanie galerią

Zarządzanie menu

Zarządzanie menu

Newsletter

Newsletter

Generator formularzy

Generator formularzy

Lista newsów

Lista newsów

Dodawanie newsa

Dodawanie newsa

Tagi

Tagi

Ustawienia

Ustawienia

Administracja

Administracja

Edytowanie treści na stronie

Nasze projektowanie stron www umożliwia również samodzielą zmienę treści na Twojej stronie www, a także dowolnie formatować ją dzięki wbudowanemu edytorowi tekstu podobnemu w obsłudze do popularnego programu Word.

Tworzenie rozbudowanych galerii

Na swojej stronie www możesz umieścić dowolną liczbę galerii. Dodatkowo możesz uporządkować zdjęcia tworząc na nie osobne foldery, wewnątrz których możesz umieszczać kolejne foldery lub zdjęcia. Foldery i zdjęcia można dowolnie porządkować, nadawać im nazwy, edytować je i usuwać. Każdemu folderowi można przyporządkować zdjęcie, które będzie jego okładką. Dla każdej galerii można osobno ustawić wielkość miniaturek, a w ustawieniach panelu wybrać ile zdjęć ma wyświetlać się na jednej stronie, dzięki czemu przyspieszy to ładowanie strony i umożliwi przewijanie kolejnych stron ze zdjęciami. Wspomniane miniaturki do zdjęć tworzone są w pełni automatycznie, tak więc po raz kolejny oszczędzasz czas potrzebny na samodzielne przygotowanie zdjęć w dwóch rozmiarach. Dużym ułatwieniem jest również możliwość dodawania wielu zdjęć jednocześnie. Wystarczy zaznaczyć kilka zdjęć na dysku, kliknąć w przycisk "Otwórz", a zdjęcia zostaną dodane automatycznie. Podczas dodawania każdego ze zdjęć wyświetlany jest pasek postępu wysyłania na serwer, dzięki czemu można mniej więcej określić jak wiele czasu to zajmie.

Zarządzanie menu i submenu

Możesz samodzielnie dodawać nowe pozycje do menu, ustalać ich adres, a także tworzyć menu wielopoziomowe z zagnieżdżonymi elementami.

Łatwa instalacja

Wdrożenie szablonu nie może być łatwiejsze. Po zainstalowaniu panelu wystarczy wstawić w odpowiednie miejsca do kodu strony tagi, np. Tag treść, Tag menu, Tag galeria foldery, Tag newsletter, itp. Teraz wrzuć pliki na serwer i gotowe!

System tagów

Tagi to specjalne słowa kluczowe, umieszczone pomiędzy nawiasami klamrowymi, np. Tag treść lub Tag menu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz z łatwością umieszczać w dowolnym miejscu strony elementy, którymi zarządza się wprost z panelu. Standardowo w systemie jest aż 26 różnych tagów umożliwiających Ci łatwe dodawanie elementów, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś dodał kilka własnych ułatwiających Ci pracę. Jeśli w treści strony wiele razy musisz wpisywać np. pełną nazwę firmy, to wystarczy stworzyć nowy tag, np. {FIRMA} i od teraz używać go wszędzie tam gdzie chcesz aby znalazła się pełna nazwa. Dzięki tagom możesz również dodawać nowe skrypty do strony, bez ingerencji w jej źródło! Możesz np. stworzyć tag, wkleić do niego kod wygenerowany przez Google i korzystać z dobrodziejstw zaawansowanych statystyk.

Możliwość tworzenia witryny w wielu językach

Dodanie nowego języka do panelu jest również bardzo prostą czynnością. Wystarczy skopiować obecny plik językowy, nadać mu nową nazwę i przetłumaczyć zawartość, a panel sam wykryje nowy język i umożliwi Ci dodanie treści do wszystkich podstron w nowym języku. Nawet jeśli teraz nie planujesz tworzyć stronę w wielu językach, to funkcja ta może w przyszłości pomóc Ci zaoszczędzić wiele pieniędzy ponieważ dodanie tego rodzaju funkcjonalności jest zazwyczaj kosztowne.

Generator formularzy

Dla osób niezbyt zaznajomionych z tworzeniem stron www i ich formularzy może być prawdziwym koszmarem. Na szczęście rozwiązaliśmy i ten problem tworząc generator formularzy, dzięki któremu utworzysz tyle różnego rodzaju formularzy ile będziesz potrzebował, ze wszystkimi rodzajami pól jakie tylko chcesz. Tworząc formularz możesz wybierać spośród takich elementów jak: pole tekstowe, długie pole tekstowe, zaznaczane pole wyboru, rozwijana lista wyboru, okrągłe zaznaczane przyciski wyboru, wysyłanie pliku, wybór daty z rozwijanego kalendarza lub też przycisk. Utworzony przez Ciebie formularz możesz dodać do strony wpisując w jej treść podany przez Ciebie tag, np. {FORMULARZ_REZERWACJA}.

Łatwa i intuicyjna obsługa

Nasz system powstał na bazie wieloletnich doświadczeń i współpracy z klientami. Wiemy co sprawiało wam największe problemy i przygotowaliśmy system tak aby jego obsługa była możliwie najłatwiejsza, a wszystkie czynności wykonywało się intuicyjnie.

System podpowiedzi do funkcji

W parze z łatwością obsługi idzie utworzony przez nas system podpowiedzi. Każde pole i funkcja systemu zostały zaopatrzone w ikonkę: Ikonka podpowiedzi , po najechaniu na którą wyświetlają się podpowiedzi oraz dodatkowe informacje na temat danej funkcji. Jeśli po pewnym czasie uznasz, że nasz system nie ma już przed tobą tajemnic, to w każdej chwili możesz wyłączyć wyświetlanie podpowiedzi w ustawieniach panelu.

Bezpieczeństwo

Nie trzeba chyba zaznaczać jak ważne jest bezpieczeństwo informacji i ochrona strony przed niepowołanym dostępem intruzów. Nasz system został napisany ze szczególną troską o bezpieczeństwo danych. Weryfikuje również na każdym kroku wprowadzane przez użytkownika informacje, tak aby uniknąć przypadkowych błędów.

Skalowalność

Wraz ze wzrostem Twojej firmy może pojawić się potrzeba rozwijania strony www o kolejne funkcje. WIZJOcms został napisany w oparciu o programowanie obiektowe, co oznacza, że z łatwością można go rozszerzać o kolejne funkcjonalności i moduły.

Nowoczesne rozwiązania

Nikt nie lubi czekać aż strona mozolnie przeładuje się i wreszcie wczyta. Dzięki nowoczesnemu podejściu do programowania zastosowaliśmy mechanizmy, które pozwalają wykonywać wiele czynności bez potrzeby przeładowania strony. Jest to jednocześnie szybkie i bardzo efektowne rozwiązanie.

Wygląd podstron ustalany za pomocą szablonów .tpl

Szablony .tpl to po prostu pliki .html Twojej strony www ze zmienionym rozszerzeniem i wstawionymi tagami. . Pozwalają one rozgraniczyć warstwę treści od warstwy graficznej. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możesz szybko i niskim kosztem, jeśli zajdzie taka potrzeba, zmienić szatę graficzną swojej strony www, nie martwiąc się o przenoszenie treści, co jest często największym problemem.

Ułatwienie pozycjonowania

Jeśli zależy Ci na tym aby Twoja strona www była odnajdywana przez klientów, to nie możesz lekceważyć sprawy jaką jest pozycjonowanie, czyli poprawianie pozycji swojej strony w wynikach wyszukiwania. Nasz system dba o to aby kod witryny był optymalny i zrozumiały dla wyszukiwarek, dzięki czemu będzie on lepiej przez nie traktowany.

Newsletter- darmowe rozsyłanie wiadomości do Twoich klientów

Posiadanie własnej listy adresowej klientów jest rzeczą nieocenioną. WIZJOcms umożliwia Ci wstawienie za pomocą tagu Tag newsletter formularza, dzięki któremu klienci będą mogli zapisać się na Twoją listę, a wtedy Ty będziesz mógł całkowicie za darmo i zgodnie z prawem rozsyłać do nich wiadomości reklamowe. Obecnie jest to najlepsza, najbardziej skuteczna i najtańsza forma reklamy w Internecie, a wciąż mało firm z niej korzysta. Wyprzedź swoją konkurencję i zacznij budować listę adresową już dzisiaj!

Wstawianie newsów na dowolnej stronie

Chciałbyś informować swoich klientów o różnych nowościach, wydarzeniach i zmianach? Przygotowaliśmy prosty w obsłudze system newsów, który pozwala Ci dodać news i wybrać na jakiej stronie ma się pojawić. Masz absolutną swobodę w ilości tworzonych newsów i stron na jakich mogą się one pojawiać. Jedyne co musisz zrobić to wstawić w treści wybranych podstron tag Tag newsy, dodać newsa i to wszystko!

Zacznij zarabiać już dzisiaj i zamów już teraz Zamów WIZJOcms już teraz

Wybierz wersję odpowiednią dla Ciebie

System dostępny jest w jednej wersji dwóch wersjach:

 • Wersja pudełkowa - Widoczna jest obok i zawiera następujące elementy: Pudełko z płytą DVD wraz z programem i instrukcją instalacji oraz książeczką zawierającą opis funkcji systemu. Oprócz tego skrypt zostaje przez nas również zainstalowany na serwerze i skonfigurowany do pracy.
  Koszt to: 597 zł (netto).(wyczerpano zapasy)
 • Wersja online - Skrypt zostaje zainstalowany przez nas na serwerze oraz skonfigurowany i w pełni gotowy do pracy. Pliki systemu zostają udostępnione drogą elektroniczną, tj. wysłane poprzez e-mail lub zamieszczone do pobrania na naszym serwerze.
  Koszt to: 497 zł (netto).