Bogate doświadczenie

Stworzyliśmy już ponad 1000 różnego rodzaju projektów, zarówno dla małych, lokalnych firm jak i największych w Europie i Polsce spółek. Współpracujemy z firmami, których spoty możesz oglądać na codzień w telewizji.

Nie przywiązujemy, ale uzależniamy

Przygotowujemy aplikacje w technologiach umożliwiających łatwe skalowanie oraz dalszą rozbudowę przez dowolnego zaawansowanego programistę. Nie przywiązujemy Cię do siebie na siłę, ale z pewnością sam dostrzeżesz zalety współpracy z nami. Mamy np. klientów, którzy zlecili nam wykonanie 3 portali...

Zespół specjalistów

Jesteśmy 5-osobową agencją, gdzie każda osoba w zespole ma swoją specjalizację. Gwarantuje to wysoką jakość wykonania na rynku gdzie 95% wykonawców to freelancerzy wykonujący samodzielnie wszystko.

Prowadzimy do celu

Wiemy jak tworzyć projekty realizujące założony cel. Nasze projekty już dawno temu pozwoliły nam przekroczyć siedem cyfr na koncie, a teraz pracują na dołożenie następnych...

Znakomite opinie klientów

Klienci kochają współpracować z nami, nawet jeśli dzieli nas ponad 18.000 km. Nie wierz nam jednak na słowo. Zajrzyj do działu Referencje i przenonaj się sam. Niemal wszystkich naszych klientów obsługujemy zdalnie, a pochodzą z całego świata.

Jesteśmy wydawcą programów

Stworzyliśmy kilka programów (m.in. Allewizjo, Wrzucacz czy Memento CRM), z których korzysta łącznie niemal 20.000 użytkowników. Niektóre z tych programów obslugują każdego miesiąca wielomilionową sprzedaż.

Piękne i nowoczesne rozwiązania

Internet dynamicznie się zmienia, a my trzymamy rękę na pulsie i dostarczamy Tobie ciekawe, nowoczesne rozwiązania. Zobacz wideo z kilkoma przykładami realizacji oraz zapoznaj się z naszym portfolio.

Płacisz za widoczne efekty

Zazwyczaj nie pobieramy żadnych zaliczek i płacisz dopiero za widoczne efekty naszej pracy. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz to za co płacisz i w umówionym terminie.

Strony, sklepy i aplikacje internetowe

Wyborny projekt?

Potrzebujesz niezawodnego programu, serwisu lub portalu internetowego?
Przyrządzimy go dla Ciebie!

O co chodzi?

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie duży, trudny i skomplikowany projekt programistyczny to jesteś we właściwym miejscu. Mamy bogate doświadczenie i utalentowany zespół specjalistów w zakresie programowania aplikacji internetowych.

Programując stosujemy techniki obiektowe (i model MVC), dzięki czemu nasze aplikacje są skalowalne i można je w przyszłości z łatwością rozbudowywać o nowe funkcjonalności.

Kod napisany jest w sposób przejrzysty, co ułatwia jego edycję i rozbudowę każdemu zaawansowanemu programiście. Znamy i stosujemy najnowsze technologie po to aby zapewnić Tobie łatwość, szybkość i bezpieczeństwo korzystania z naszych aplikacji. Słowem... znamy się na tym co robimy i z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań.

Co znajdziesz w naszym menu?

Wykonywaliśmy już m.in.:

 • portale internetowe, serwisy społecznościowe
 • systemy CRM oraz różnego rodzaju aplikacje internetowe wspomagające pracę
 • aplikacje mobilne
 • przenoszenie dużych baz danych
Co sprawia, że przyrządzamy tak świetne programy?
Znakomite opinie klientów
Bogate doświadczenie
Nie przywiązujemy, ale uzależniamy
Zespół specjalistów
Prowadzimy do celu
Jesteśmy wydawcą programów
Piękne i nowoczesne rozwiązania
Płacisz za widoczne efekty

Dlaczego wy?

Terminowi

Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów realizacji.

Fachowi

Nie wiemy co znaczy "nie da się", o ile nie wiesz co znaczy "za dużo kosztuje".

Szybcy

Potrzebujemy zazwyczaj jedynie kilku dni na wdrożenie Twojego projektu.

Przykłady realizacji

Zrobione.pl

Niezwykle pomysłowy, responsywny portal, który pomaga skojarzyć ze sobą zlecających wykonanie róznego rodzaju drobnych prac domowych (i nie tylko) z osobami dysponującymi wolnym czasem i chcącymi sobie dorobić.

Portal posiada m.in:

 • zaawansowane mechanizmy komunikacji oraz negocjacji warunków wykonania prac,
 • mozliwość rejestracji zwykłej, poprzez Facebooka lub Google,
 • budowanie zaawansowanych wizytówek wykonawców,
 • rozbudowane możliwości wyszukiwania firm,
 • mechanizmy wielostopniowej weryfikacji kontrahentów (e-mail + sms),
 • ciekawy system wymiany opinii o usługach.

CRM Memento

To system CRM przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ułatwiający zarządzanie wszystkimi czynnościami w Twojej firmie.

Memento powstało po kilku latach bacznych obserwacji biznesów naszych klientów, jak również wnioskach wyciągniętych wewnątrz naszej firmy. To niezwykle przemyślana aplikacja ułatwiająca, a przede wszystkim uprzyjemniająca codzienną pracę.

Program umożliwia m.in:

 • Tworzenie bazy swoich klientów aby móc wygodnie się z nimi komunikować. Możesz wyodrębnić klientów przynoszących największe zyski i skoncentrować na nich swoje działania.
 • Zapisywanie wszystkich zadań i projektów oraz przydzielanie ich do odpowiednich pracowników i podwykonawców. Klienci mają możliwość wglądu w prowadzone dla nich projekty.
 • Wystawianie faktur za wykonane projekty i inne usługi oraz wysyłanie ich na maila w kilku kliknięciach. Możesz kontolować, które z nich zostały opłacone oraz wysyłać przypomnienia o płatności z automatu.
 • Wysyłanie automatycznych przypomnień do siebie, klientów czy pracowników o dowolnej treści w zdefiniowanym przedziale czasowym.

Allewizjo 3.0

Program ten powstał, na początku jako proste narzędzie, które miało pomóc w usprawnieniu naszej sprzedaży na Allegro. W niedługim czasie zdobył uznanie użytkowników i wypuściliśmy 2 kolejne wersje, rozwijając funkcjonalność. Na ten moment to bardzo zaawansowana programistycznie aplikacja, która umożliwia m.in.: pobieranie pełnych informacji o zamówieniach na Allegro poprzez mechanizm WebAPI, wystawianie komentarzy, faktur, jest zintegrowana poprzez API z innymi systemami kurierskimi, posiada zaawansowany moduł automatycznych aktualizacji (do wszystkich zainstalowanych kopii systemu), pomocy oraz diagnostyczny- umożliwiający automatyczne wykrywanie przyczyn problemów i informowanie o tym użytkowników. Film prezentujący działanie aplikacji można zobaczyć tutaj.

Zaprojektujwesele.pl

Responsywny portal pomagający zaplanować swoje wesele. Umożlliwia użytkownikom rejestrację zwykłą lub poprzez konto Facebook, a następnie dodanie swojej wizytówki firmowej. Odwiedzający mogą wymieniać się opiniami o firmach, a także komunikować ze sobą za pomocą wbudowanego modułu poczty wewnętrznej. Zintegrowano tu również moduł płatności online oraz nietypowy mechanizm podbijania wyświetlania swoich ofert.

Wrzucacz

Wrzucacz jest aplikacją umożliwiającą szybkie i wygodne zarządzanie zdjęciami wykorzystywanymi w aukcjach na Allegro oraz innych serwisach internetowych. Wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność hostowania plików graficznych.

Umożliwia tworzenie kont dla wielu użytkowników, dodawanie jednocześnie wielu zdjęć oraz organizowanie ich w kategorie. Całość zaprezentowana jest w czytelnej formie, z której można skopiować gotowy kod do wklejenia przy tworzeniu nowej aukcji. Uwzględnia on zdefiniowane przez Ciebie style lub klasę CSS.

Wrzucacz pozwolił zaoszczędzić naszym klientom już niemal 1.500.000 zł na kosztach związanych z hostowaniem zdjęć, a korzysta z niego na ten moment ponad 1400 użytkowników.

Ibo-ogloszenia.pl

W czasach kiedy technologie responsywne były jeszcze w powijakach wykonaliśmy pierwszy w Polsce portal ogłoszeniowy działający na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych.

Posiada on wszystkie funkcje typowe dla tego typu serwisów i działa nieprzerwanie od momentu jego stworzenia.

Grupowe Lotto

Rozbudowany portal umożliwiający granie w loteriach Lotto wspólnie z innymi użytkownikami. Pozwala na grę grupową, w której użytkownicy wspólnie składają się na systemowy kupon oraz typują razem liczby. Na stronie sprawdzane są automatycznie wyniki i trafienia w wykupionych zakładach, a punkty, przeliczane na złotówki i rozdzielane do użytkowników. Celem witryny jest również integracja fanów Lotto, dlatego wdrożyliśmy m.in. takie funkcjonalności jak: możliwość przeglądania swojej historii zakładów, komentarze, forum, tworzenie własnego systemu gry i dzielenie się nim z innymi użytkownikami. Ponadto w system został wbudowany panel administratora, umożliwiający wygodną obsługę portalu, wyposażony m.in. w CMS, newsletter, obsługę zakładów.

Pazol

Usługa przeznaczona dla kolekcjonerów i miłośników LEGO, skoncentrowana na generowaniu szczegółowej listy zestawów, które jesteśmy w stanie złożyć z posiadanych klocków. Uzyskujemy m.in. informacje o składzie danego zestawu, stopniu zgodności (jeśli części klocków nam brakuje) i ewentualnych brakach. Następnie użytkownik może zapisać zestaw w swoich zbiorach, aby w ten sposób kontrolować, które z klocków może użyć w innych zestawach. Całość została wzbogacona o możliwość zarówno importowania, jak i eksportowania danych o zestawach lub zbiorach elementów do plików CSV lub XML, które mogą zostać wykorzystane na innych stronach oferujących usługi związane z LEGO lub jako własna baza danych o swojej kolekcji.

Usługa została zoptymalizowana w trosce o dużą liczbę odwiedzin i pokaźną zawartość bazy danych.

Pandamio

Program ten powstał, na początku jako proste narzędzie, które miało pomóc w usprawnieniu naszej sprzedaży na Allegro. W niedługim czasie zdobył uznanie użytkowników i wypuściliśmy 2 kolejne wersje, rozwijając funkcjonalność. Na ten moment to bardzo zaawansowana programistycznie aplikacja, która umożliwia m.in.: pobieranie pełnych informacji o zamówieniach na Allegro poprzez mechanizm WebAPI, wystawianie komentarzy, faktur, jest zintegrowana poprzez API z innymi systemami kurierskimi, posiada zaawansowany moduł automatycznych aktualizacji (do wszystkich zainstalowanych kopii systemu), pomocy oraz diagnostyczny- umożliwiający automatyczne wykrywanie przyczyn problemów i informowanie o tym użytkowników. Film prezentujący działanie aplikacji można zobaczyć tutaj.

Gotowy do złożenia zamówienia?

Napisz

Skorzystaj z szybkiego formularza
kontaktowego.

Zadzwoń

Tel. 609 120 192
(od pn do pt - godz. 8.00-16.00)

Masz dodatkowe pytania?

Zajrzyj do naszego FAQ.