Śledzenie skuteczności

Czy chciałbyś wiedzieć jak dokładnie zachowują się klienci korzystający z Twojego sklepu? Z czym mają problemy? Kiedy rezygnują z zakupów? Czy mają trudności z poruszaniem się po witrynie? Mamy gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci śledzić nagrania video z działań wykonywanych w Twoim sklepie lub przeglądać dokładne statystyki.

Znakomite opinie klientów

Klienci kochają współpracować z nami, nawet jeśli dzieli nas ponad 18.000 km. Nie wierz nam jednak na słowo. Zajrzyj do działu Referencje i przenonaj się sam. Niemal wszystkich naszych klientów obsługujemy zdalnie, a pochodzą z całego świata.

Rozwiązania podnoszące sprzedaż

Skuteczność sklepu tkwi w szczegółach: wyszukiwarka podpowiadająca na bieżąco produkty, wyeliminowanie elementów rozpraszających klienta, sugestie dosprzedaży produktów w momencie finalizowania zamówienia, skrócenie procesu zamówienia i tym podobne kwestie sprawiają, że małymi czynnościami można znacząco podnieść skuteczność sklepu. Wiemy na co warto zwrócić uwagę.

Realizują wytyczony cel

Wiemy jak tworzyć sklepy realizujące założony cel. Nasze projekty już dawno temu pozwoliły nam przekroczyć siedem cyfr na koncie, a teraz pracują na dołożenie następnych...

Są intuicyjne

Nasze sklepy są maksymalnie proste w obsłudze, tak aby prowadzić klienta za rękę w kierunku złożenia zamówienia. Często spotyka się witryny o skomplikowanych lub zbyt innowacyjnych rozwiązaniach, w których klienci gubią się, a to z kolei sprawia, że równie szybko opuszczają sklep jak na niego trafili.

Zespół specjalistów

Jesteśmy 5-osobową agencją, gdzie każda osoba w zespole ma swoją specjalizację. Gwarantuje to wysoką jakość wykonania na rynku gdzie 95% wykonawców to freelancerzy wykonujący samodzielnie wszystko.

Atrakcyjny wygląd

Wygląd sklepu ma znaczenie. Internet dynamicznie się zmienia, a my trzymamy rękę na pulsie i dostarczamy Tobie ciekawe, nowoczesne rozwiązania. Zobacz wideo z kilkoma przykładami realizacji oraz zapoznaj się z naszym portfolio.

Bogate doświadczenie

Stworzyliśmy już ponad 1000 różnego rodzaju projektów, zarówno dla małych, lokalnych firm jak i największych w Europie i Polsce spółek. Współpracujemy z firmami, których spoty możesz oglądać na codzień w telewizji.

Strony, sklepy i aplikacje internetowe

Kosmicznie skuteczny sklep?

Potrzebujesz sklepu, dzięki któremu zostawisz konkurencję daleko w tyle?
Odpalimy go dla Ciebie!

O co chodzi?

Dokąd już zalecieliśmy?

Wykonywaliśmy już m.in. sklepy:

  • z wielomilionowym asortymentem
  • zintegrowane z przeróżnymi systemami (m.in. Subiektem, Allegro, Ceneo, PayU, Transferuj.pl, CRMami, itp.)
  • do których przenosiliśmy dane z dotychczasowych systemów
Co sprawia, że nasze sklepy są wysokich lotów?
Są intuicyjne
Śledzenie skuteczności
Znakomite opinie klientów
Rozwiązania podnoszące sprzedaż
Realizują wytyczony cel
Zespół specjalistów
Atrakcyjny wygląd
Bogate doświadczenie

Dlaczego wy?

Terminowi

Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów realizacji.

Fachowi

Nie wiemy co znaczy "nie da się", o ile nie wiesz co znaczy "za dużo kosztuje".

Szybcy

Potrzebujemy zazwyczaj ok. 2-3 tygodni na stworzenie Twojego sklepu.

Odpalamy nowy sklep?

Napisz

Skorzystaj z szybkiego formularza
kontaktowego.

Zadzwoń

Tel. 609 120 192
(od pn do pt - godz. 8.00-16.00)

Masz dodatkowe pytania?

Zajrzyj do naszego FAQ.