Strony, sklepy i aplikacje internetowe

Jako jedyna agencja w Polsce...

wykonamy dla Ciebie projekt strony, zupełnie bez zobowiązań, a dopiero gdy go zobaczysz, to zdecydujesz czy chcesz zatrzymać.
Brzmi świetnie? Zapnij pasy, bo to dopiero początek...

Przede wszystkim Twój sukces...

Naszą misją jest aby poprowadzić Cię do celu, który sobie założyłeś. Nawet jeśli oznaczałoby to, że nie skorzystasz z naszych usług.

Ty znasz się na tym co robisz, a my wiemy (niemal) wszystko o tworzeniu stron i sprawieniu aby przynosiły Ci konkretne korzyści. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Zastanawiasz się co byłoby lepsze: strona czy sklep? Jak wybrać domenę? Czym jest hosting? Jak przygotować skuteczną kampanię reklamową w Internecie? Odpowiemy na każde Twoje pytanie i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Specjalnie dla naszych klientów prowadzimy bloga, gdzie odpowiadamy wyczerpująco na wszystkie pytania oraz newsletter, w którym prowadzimy was w skutecznej działalności w Internecie.

Tworzymy również oprogramowanie, w odpowiedzi na wasze potrzeby, tak aby ułatwić waszą codzienną pracę.

Doradzimy ci więc jak przyjacielowi i zaproponujemy rozwiązania według naszej najlepszej wiedzy.

Zniewalająco piękna...

No cóż… wygląd ma znaczenie. Twoja nowa strona niczym piękna kobieta zauroczy klientów. Sprawi, że zapragną tego co oferujesz. Nie wierz nam jednak na słowo. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się sam.

Posiadamy zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a przy tym kochają to co robią. Dlatego nasze projekty powstają z pasją i są tak wyjątkowe.

Nieustannie śledzimy najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu tworzenia stron www, po to aby móc zaoferować Ci wykonanie nowoczesnej strony, dzięki której w najlepszy sposób trafisz do swoich klientów.

Wykonaliśmy już ponad 350 stron internetowych dla naszych klientów i ponad 1000 różnego rodzaju projektów.

Dbamy o Twoją fryzurę

Koniec z rwaniem włosów z głowy i martwieniem się o różne szczegóły techniczne. Poprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia strony internetowej, tak aby przebiegł szybko i sprawnie.

Zajmiemy się kwestią obsługi Twojej domeny i serwera, a w stosownym czasie przypomnimy o kończących się abonamentach.

Twoja strona internetowa będzie wyposażona w prosty w obsłudze panel zarządzania, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie zmienić treść na stronie, wrzucić zdjęcia, przeorganizować menu, itd.

Mamy przygotowany system pomocy, a w razie potrzeb przygotujemy instruktażowy materiał wideo. Przydzielony zostanie dla Ciebie również Opiekun Klienta, do którego będziesz mógł zwracać się z pytaniami o pomoc oraz uzyskać bezpośrednie wsparcie w danym temacie.

Słowem: będziesz mógł spać spokojnie, wiedząc że sprawy są we właściwych rękach.

Co otrzymam zamawiając u was stronę?

1
Szybkie i terminowe wykonanie
2
Piękną, nowoczesną stronę internetową
3
Prosty w obsłudze panel do samodzielnej zmiany treści
4
Domenę oraz hosting na rok czasu jako bonus
5
Pomoc i fachowe doradztwo
6
Szczegółowe narzędzia do monitorowania ruchu na stronie

A to wszystko w rozsądnej cenie...
Jakiej? Sprawdź na stronie z cennikiem.

Zdecydowany? Skontaktuj się z nami!

Napisz

Skorzystaj z szybkiego formularza
kontaktowego.

Zadzwoń

Tel. 609 120 192
(od pn do pt - godz. 8.00-16.00)